AdPen solidny producent długopisów

Poszukując dobrego polskiego producenta długopisów reklamowych warto skupić się na asortymencie AdPen. Jest to polski producent długopisów reklamowych oferujących różne ich modele. Można zakupić tutaj długopisy metalowe, plastikowe,  czy papierowe. Ich wygląd jest przeróżny od eleganckich, klasycznych, prostych form po ekstrawaganckie, zestawienia kolorystyczne i fantazyjne kształty.

W poszukiwaniu najodpowiedniejszego modelu długopisu

Wśród bogatego wachlarza artykułów piśmienniczych można wybrać długopisy metalowe, które są bardzo solidne i eleganckie. Większość z nich ma smukły, prosty kształt. Wiele modeli ma jednokolorowy korpus lakierowany na wysoki połysk. Niektóre wersje posiadają srebrne krążki, które stanowią dodatkową ozdobę tych długopisów. Do tych srebrnych ozdobników zestawiony jest srebrny klips oraz szpic, stanowi to idealną kompozycję. AdPen, znany producent długopisów metalowych wprowadza różne minimalistyczne wzory, które zachwycają coraz więcej klientów indywidualnych, jak również całe firmy. Bardzo często propozycje te wykorzystywane są jako gadżet reklamowy danego przedsiębiorstwa.

producent długopisów

Modne i oryginalne długopisy plastikowe

AdPen oferuje również bardzo atrakcyjne modele długopisów plastikowych. Dostępna jest ich szeroka gama, każdy odnajdzie wśród nich propozycję idealną dla siebie. Można zaopatrzyć się w klasyczne, proste długopisy w czarnym lub stonowanym szarym kolorze. Dla osób lubiących mocne kolory i  oryginalne formy, idealne będą długopisy w nieregularnych kształtach i ciekawych wzorach. Niektórzy wybierają  intensywny, chabrowy kolor, mocną czerwień lub soczystą zieleń. Większość długopisów jest wyposażonych w mechanizm wciskany, niektóre z nich mają tradycyjny kształt przycisku, inne np. w formie sporej kulki. Na długopisy może być naniesiony nadruk zgodnie z wolą zamawiającego. Zazwyczaj jest to logo firmowe lub grafika. Najczęściej w przypadku długopisów papierowych, plastikowych i metalowych stosuje się technikę sitodruku i tampodruku.

Popularne posty